Modüler Su Deposu Anasayfa Modüler Su Deposu GRP Su Deposu

GRP Su Deposu

GRP Su Deposu

GRP Su Deposu

Uzun ömürlü özelliği ile yıllardır üretilmekte olan Grp su deposu birimleri, Türkçe karşılığı cam takviyeli polyester olarak piyasada sunulmaktadır. Yalnızca ülkemizde değil dünyanın dört bir noktasında tercih edilmekte olan GRP su deposu birimleri, zorlu koşullarda dahi kullanıcılarını üzmeyecek bir potansiyele sahiptir. Firmamız bazında üretilmekte olan Grp su depoları, yerli üretim malzemelerinden üretilmekte olduğu için kullanıma gönül rahatlığıyla açık vaziyettedir. Hafif ve ergonomik yapısına karşı yüksek korozyon durumlarına oldukça dayanaklı şekilde imal edilmekte ve yıllar boyunca sorunsuz kullanım alt yapısına sahip olarak sunulmaktadır.

Neden Grp Su Deposu Satın Almalıyım?

 Grp su deposu adı verilen tank birimleri, bünyelerinde yer alan katkı maddeleri ve sağlam materyaller sayesinde oldukça dengeli ve sağlam bir mekanizmaya sahiptir. En zorlu arazi koşullarında dahi yüzlerce kişinin aynı anda içme suyuna erişim sağlayabilmelerini mümkün kılmaktadır. Grp su depoları üretilmeden önce özel termoset reçine ve termopolyester can elyaf adı verilmekte olan malzemeler kullanılarak dizayn edilmekte ve bu sayede yeri doldurulamayacak bir su tankının faaliyet geçmesi sağlanmaktadır. Ayrıca yer altı su tankı olarak da kullanılabilmekte olan Grp su depoları, yeterli alanı bulunmayan veya büyük ebatlarından dolayı tankların ortalıkta olmamasını isteyen kullanıcılar için yer altı tankları olarak da dizayn edilebilmektedir. Yüksek basınç pompaları sayesinde yer altında bulunan tankın içerisindeki su her türlü zemin durumda dahi kişilerin kullanımına sunulabilmektedir.

Grp Su Depolarının Genel Özellikleri Nelerdir?

 İçme suyu, yağmur suyu ve kuyu sularının barınabilmesi için kullanılmakta olan Grp su deposu birimleri, sağlam ve dayanıklı yapıları ile gerek firma gerekse bireysel bazlı kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan koruyucular sayesinde deniz suyunu dahi içerisinde tutabilmekte olan Grp su deposu, asidik ve alkali özelliğe sahip olan suların dahi korunabilmesine imkan tanımaktadır. Ayrıca iletkenliği oldukça yüksek olan suların da Grp su depoları ile yıllar boyunca korunabildiği kanıtlanmış gerçeklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Son olarak yüzme havuzlarında su dengesini koruyabilmek için kullanılan denge tankları olarak da satın alabileceğinizi belirtmekte fayda var.

GRP (Glass Rainforced Polyester) özel termoset reçine ve termopolyester cam elyafların dolgu malzemeleri ile birlikte çok yüksek basınçlarda belli proseslere tabi tutularak üretildiği çok özel bir kompozit malzemedir. Üretim teknikleri ve içerisindeki katkı malzemelerinden dolayı çok dengeli, sağlam, uzun ömürlü, hafif ve yeri doldurulamayan hijyen bir malzemedir. Türkçe karşılığı GRP (Cam Takviyeli Polyester) olarakta yaygın tanınır ve dünyanın her yerinde su depolama alanında öncelikle tercih edilmektedir. Grp depolar hem temiz, hem çok uzun ömürlü (korozyona dayanıklı) olduğundan dolayı bir çok kullanım alanına sahiptir.

Kapasite m3En A-GörünüşüBoy B-GörünüşüYükseklik
1,25107510751075
2,5107521501075
3,7107532251075
5107543001075
5215021501075
6107553751075
7,5215032251075
10215043001075

TEKLİF FORMU