Modüler Su Deposu Anasayfa Modüler Su Deposu Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu

GRP ve Termoplastik olarak iki farklı türde üretilmekte olan modüler su deposu birimleri, ebat olarak çeşitlilik gösterse de bina şekline ve yüksekliğine göre ayarlanabilmektedir. Genelde oldukça büyük yapılara sahip olan modüler su depoları, suyun saklanabilmesi ve apartmana kolaylıkla dağıtılabilmesi için kullanılması gereken birimler arasında yer almaktadır. Öyle ki iletkenliği yüksek sularda, tuz içeren sularda, kanalizasyon sularında ve gri sularda dahi oldukça rahat şekilde kullanılabilmektedir. Hal böyle olunca iyi şekilde oluşturulmuş ve yapımında sağlam malzemeler kullanılmış bir yapı üzerine inşa edilmesi şarttır. Aynı zamanda firmamız ustaları tarafından bodrum katınıza iç direk ve sabitleme şeritleri kullanılarak somun ve cıvata yardımıyla da monte edilmekte haliyle paslanmaz su deposu birimine dönüşmektedir

Neden Modüler Su Depoları Kullanılmalıdır?

Modüler su deposu birimleri, binanızda oluşabilecek herhangi bir esneme, çizik, çatlama ve aşınmaya karşı firmamız garantisi kapsamında monte edilmekte ve uzun yıllar boyunca kullanım sağlayabilmeniz için üretilmektedir. Aynı zamanda oldukça esnek bir yapıya da sahip olduğu için kullanım kolaylığı açısından sizlere premium hissiyatı sağlayacaktır. Kullanım amaçlarında en temel sırada olan kimliği tanımlayamayan suları desteklemesi, tuz oranı yüksek olan suları dahi kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda yüzme havuzlarında yer alan denge havuzları gibi asit ve kimyasal maddelere oldukça sık maruz kalmış depolar için de kullanım sağlayabilirsiniz. Son olarak termoplastik kaplı Grp su deposu birimlerini yer altı tanklarının iç ve dış kaplamasında da kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Modüler Su Depolarının Diğer Su Depolarından Farkı Nedir?

 Modüler Su deposu birimleri, her türlü atık su çeşitliliğinin barınabilmesine ve apartman sakinleri tarafından kullanılabilmesine zemin hazırlamaktadır. Özellikle içeriği belli olmayan iletken, çamurlu ve kimyasal suların dahi apartman içerisinde yer alabilmesine izin vermektedir. Normal su depolarında yer alan sistem, yalnızca yağmur ve kullanım amacıyla biriktirilen suların kullanımına açıkken termoplastik kaplı olarak üretilmekte olan modüler su deposu içerisinde her ne olursa olsun her türlü su birimini hizmetinize sunmaktadır. Metal bazlı bir alaşıma sahip olduğu için temizliği de oldukça kolay gerçekleştirilmekte ve diğer su depolarına göre daha uzun ömürlü olabilmektedir.

TEKLİF FORMU