Modüler Su Deposu Anasayfa Modüler Su Deposu Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu birimleri, ülkemiz çapında gelen olarak gıda sanayinde, otellerde ve endüstriyel şantiyelerin kullanım suyu temin ihtiyacı bulunan bölgelerinde tercih edilmektedir. Paslanmaz bir yapıya sahip olduğu için dayanıklılık ve suyun korunabilmesi açısından kullanıcılarına her daim güven verebilmektedir. Paslanmaz tank üretiminden önce firmamız bazında temel alınan nokta, ürünün hangi amaca yönelik olacağı ve kullanılacağı bölgeye göre alacağı şeklin tasarımıdır. Müşterilerimizin içme ve kullanım suyuna daha rahat erişim sağlayabilmeleri açısından paslanmaz su tanklarını en uyumlu noktaya kurarak rahat bir kullanım sunmaktayız. Genellikle bodrum katlarına yerleştirilmekte olan paslanmaz su depoları, somun ve cıvata sistemleri ile sabitleştirilerek kullanıma hazır bir hale getirilmektedir.

Paslanmaz Su Deponun Kullanım Amaçları Nelerdir?

 Paslanmaz su deposu, yapımında kullanılan sağlam malzemeler ve koruyucu bileşenler sayesinde suyun içeride ne kadar kaldığına bakılmaksızın yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca oldukça yüksek ebatlara sahip olduğu için şantiye tarzı noktalarda çalışmakta olan personeller için aynı anda yüzlerce kişinin içme suyu ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sıcaklığın oldukça yüksek derecelere çıktığı bölgeler için suyun buharlaşmaması adına içerisine güneş ışığı almayan paslanmaz su depoları önerilmektedir. Son olarak paslanmaz su depolarının ergonomik yapıları sayesinde bulunduğu yerde oldukça şık durduğunu da belirtmekte fayda var.

Paslanmaz Su Deposu Kullanımının Avantajları Nelerdir?

 Paslanmaz su deposu olarak adlandırılan sistemler, içeriğinde yer alan malzemeler ve bileşenler sayesinde yüksek korozyon oluşumu durumlarında dahi ayakta kalabilecek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda paslanmaz su depolarının diğer su tanklarına göre çok daha uzun ömürlü olduğu uzmanlar tarafından da kanıtlanmış bir durumdur. İçeriğinde yer alan maddeler sayesinde asidik ve korozif akışkan özelliğine sahip maddeler için dahi kullanıma uygundur. Bu yüzden su asidiğinin ve tuzunun fazla olduğu bölgelerde apartmanların ve şantiyelerin paslanmaz su deposu birimlerine yönelim göstermeleri gerekmektedir. Son olarak kullanıcılar tarafından sorulan ve potansiyel müşterilerin en çok önemsediği hijyen konusu yer almaktadır. Yapımında kullanılan malzemeler, paslanmaz ve kimyasal içermeyen ürünlerden seçildiği için oldukça hijyenik durumdalardır ve insan sağlığını tehdit edici hiçbir unsuru bünyelerinde barındırmamaktadırlar.

TEKLİF FORMU